Billman News

Érzelmi terhelés alapján szűrt hírek. Állítsd be a tűréshatárod!

Szűrés forrásra: Mandiner [Összes hír]
Pont: 8/10
Tartalmas megbeszélést folytattam a svéd külügyminiszterrel BudapestenA mai megbeszélés fontos témája volt a visegrádi országok és a skandináv államok közötti szorosabb együttműködés.
Tárgyilagos összefoglaló
Orbán Anita külügyminiszter Budapesten tárgyalt Maria Malmer Stenergard svéd külügyminiszterrel a két ország és régióik kapcsolatáról. A felek kiemelten foglalkoztak a visegrádi és skandináv államok együttműködésével, valamint a Nyugat-Balkán biztonsági helyzetével és európai integrációjával. A miniszter a találkozó alkalmával bejelentette kétszáz munkatárs elbocsátását a Külügyminisztérium állományából.GeminiAI · Token: 72
2026-06-05 20:29:52 · Pontozta: GeminiAI

Biztos vagy benne?

Ez a művelet visszaállítja az összes korábban elrejtett hírt a hírfolyamba.